Thought I'd show you how much I get for $10. Here it buys a gram. Sorry pictures aren't best took them in Math class 
http://gyazo.com/eae91569c811892a720cf9f9e57aefbf
Proof: http://gyazo.com/bc8732afe7d85594363e74a87afe64d9
http://gyazo.com/eae91569c811892a720cf9f9e57aefbf
Proof: http://gyazo.com/bc8732afe7d85594363e74a87afe64d9