Prices vary from place to place, where I live I pay $20 a gram for loud, $60 an eighth, $280 for an ounce. For home grown, it depends from person to person, I can get anyway from $120 an ounce, to $300 for a quarter pound.
New loud that I got, http://i.imgur.com/Aj8ZBbl.jpg, It's OG Kush, and it's very good. Here is a much better picture of it lol, http://i.imgur.com/6iKG24R.jpg
You should try more strains then cause if it's not in his top it wouldn't be in my top 5 either, and always go by strains when dealing with good weed cause I've had homegrown that looks and smells like loud but it barely even got me high.
How have you never heard of Girl Scout Cookies, www.leafly.com/hybrid/girl-scout-cookie My friend has had Pineapple express, he said it wouldn't go in his top 5
Three things,
1. Peyton sucks balls when it comes to playing in the cold.
2. They are playing the best defense in the league, Peyton will be luck to score 2 TD's
3. Records show that he can't win the big one, if he could he would have more rings than his brother.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.